ÄGARE

Jessica Nyström

VD, Ansvarig utgivare
jessica@vinochbar.se
+46 (0) 737 57 71 18

Anders Ström

Chefredaktör
anders@vinochbar.se
+46 (0) 73 333 63 38

Emil Mehho

Säljchef
emil@vinochbar.se
+46 076 001 73 90

MEDARBETARE

Cecilia Olsson

Säljare
cecilia@vinochbar.se
+46 (0) 76 001 73 98

Irina Femdal Mentzer

Säljare
irina@vinochbar.se
+46 (0) 001 73 92

Rickard L. Eriksson

Fotograf
info@rickarderiksson.com
+46 (0) 73 985 85 93

Daniel Wasowski

Sommelier
daniel.wasowski@missvoon.se
+46 (0) 73 655 39 33

Anette Rosvall

 Mat- och vin skribent
www.anetterosvall.se
+46 070 741 67 48

 

Prenumerera och få 6 nr direkt hem i brevlådan! 
Årsprenumeration 360 kr
Tvåårsprenumeration 620 kr
Anmäl dig här!

 

Psst... nu finns vi även på instagram! @vinochbar

 

Förlaget VB Journalen AB

info@vinochbar.com

Instagram@vinochbar

 

Kundtjänst/prenumeration:

Pressdata 08-799 63 97

vinochbar@pressdata.se