KONTAKT

Jessica Nyström

VD, Ansvarig utgivare
jessica@vinochbar.se
+46 (0) 737 57 71 18

Anders Ström

Chefredaktör
anders@vinochbar.se
+46 (0) 73 333 63 38

MEDARBETARE

Anders Levander

Vinskribent
anders@dinvinguide.se
+46 (0) 70 562 08 08

Fredrik Schelin

Vinskribent
fredrik.schelin@dinvinguide.se
+46 (0) 70 872 04 70

Jenny Asplund

Skribent
jenny.asplund74@gmail.com
+46 (0) 76 103 28 48

Theodore Selbo

Annonsansvarig
theodore@vinochbar.se
+46 (0) 723 88 41 17

Karl Holmsten

Säljare
karl.holmsten@capemedia.se
+46 (0) 76 171 85 09

Rickard L. Eriksson

Fotograf
info@rickarderiksson.com
+46 (0) 73 985 85 93

Daniel Wasowski

Sommelier
daniel.wasowski@missvoon.se
+46 (0) 73 655 39 33

Prenumerera och få 6 nr direkt hem i brevlådan! 
Årsprenumeration 360 kr
Tvåårsprenumeration 620 kr
Anmäl dig här!

 

Psst... nu finns vi även på instagram! @vinochbar

 

VIN & BAR Förlag AB

info@vinochbar.com

Instagram@vinochbar

BG 5274-7649

 

Kundtjänst/prenumeration:

Pressdata 08-799 63 97

vinochbar@pressdata.se