MAGASINET OM DRYCK OCH MAT FÖR LIVSNJUTARE

 

KONTAKTA VIN OCH BAR

Välkommen att kontakta oss vid frågor om till exempel förlaget, tidningens innehåll eller annonsering. Vid frågor om prenumeration ber vi dig att kontakta vår kundtjänst på telefon 08-799 63 97 eller e-post vinochbar@pressdata.se. 

Välkommen att kontakta oss vid frågor om till exempel förlaget, magasinets innehåll eller annonsering. Vid frågor om prenumeration ber vi dig att kontakta vår kundtjänst på telefon 08-799 63 97 eller e-post vinochbar@pressdata.se.

Jessica Nyström Ansvarig utgivare Vin & Bar

Jessica Nyström

VD, Ansvarig utgivare
jessica@vinochbar.se
+46 (0) 737 57 71 18

Anders Ström Chefredaktör Vin & Bar

Anders Ström

Chefredaktör
anders@vinochbar.se
+46 (0) 73 333 63 38

MEDARBETARE

Kalle Blixter Säljansvarig Vin & Bar

Kalle Blixter

Säljansvarig
kalle.blixter@capemedia.se
+46 (0) 70 091 55 37

Anders Levander Vinskribent Vin & Bar

Anders Levander

Vinskribent
anders@dinvinguide.se
+46 (0) 70 562 08 08

Fredrik Schelin Vinskribent Vin & Bar

Fredrik Schelin

Vinskribent
fredrik.schelin@dinvinguide.se
+46 (0) 70 872 04 70

Jenny Asplund Skribent Vin & Bar

Jenny Asplund

Skribent
jenny@propr.se
+46 (0) 76 103 28 48

Daniel Wasowski Sommelier Vin & Bar

Daniel Wasowski

Sommelier
daniel.wasowski@missvoon.se
+46 (0) 73 655 39 33

Rickard L Eriksson Fotograf Vin & Bar

Rickard L. Eriksson

Fotograf
info@rickarderiksson.com
+46 (0) 73 985 85 93

Liselott Forslin Matstylist Vin & Bar

Liselotte Forslin

Matstylist

Ulrika Ekblom Fotograf Vin & Bar

Ulrika Ekblom

Fotograf

Prenumerera på Vin och Bar magasin

PRENUMERERA PÅ MAGASINET VIN&BAR OCH FÅ EXKLUSIVA TIPS, NYHETER OCH SMAKRIK LÄSNING DIREKT HEM I BREVLÅDAN!

ETT ÅR 360 SEK - 6 NUMMER

TVÅ ÅR 620 KR - 12 NUMMER

 

VIN & BAR Förlag AB

info@vinochbar.com

Instagram@vinochbar

BG 5274-7649

 

Kundtjänst/prenumeration:

Flowy/Pressdata 08-799 63 97

vinochbar@pressdata.se